Duyurular

Duyurular

Özel İletişim Vergisi Düzenlemesine İlişkin Bilgilendirme

Ürün ve hizmetlerimizin fiyatları, %7,5 ÖİV (Özel İletişim Vergisi) oranına göre belirlenmiş olup Resmi Gazetede yayımlanan 29.01.2021 tarihli karar gereği ÖİV oranının %10 olarak revize edilmesine yönelik çalışmalara başlanmıştır. İlgili değişiklik doğrultusunda ürün ve hizmet fiyatlarımız güncellenecektir.
Detay

Faturalı Hat Vergileri Nelerdir?

Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi:2020 yılında 79 TL olan YTÖİV(Yeni Tahsis Özel İletişim Vergisi) 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yıllık 86 TL/ YIL olarak güncellenmiştir.
Detay

Hat Dondurma Hizmeti İşlem Ücreti

Hat dondurma hizmeti nedir? Hattınızı, askerlik, uzun süreli yurt dışında olma vb. nedenlerden ötürü kullanamayacağız durumlarda en az 3, en fazla 6 ay boyunca arama ve aranmalara kapatabileceğiniz bir servisimizdir.
Detay

Hattım fatura borcu nedeniyle kapanırsa ne kadar ücret öderim?

20 Ekim 2020 tarihinden itibaren kısıtlanmış/durdurulmuş olan hatlar için tek yönlü/çift yönlü kapama ücreti işlem başına vergiler dahil 31,90 TL olarak uygulanacaktır.​
Detay

Son Ödeme Tarihi Değişikliği

Mobil hattınızın fatura son ödeme tarihi aşağıdaki gibi güncellenecektir.
Detay

Mobil Faturalı Tarife Ve Paket Aylık Ücretlendirmeleri Revizyonu

2020 yılı Nisan ayı fatura dönemleri itibarıyla; tarife ve/veya yenilenen paket aktivasyonu, tarife değişikliği, tek ve/veya çift yönlü hat kapama, tarife ve/veya yenilenen paket deaktivasyonu gibi tarife ve paketin tüm ay kullanılmadığı durumlarda geçerli olacak ücretlendirme şartlarında; BTK’nın gün bazlı tarife ve paket ücretlendirme kuralları çerçevesinde değişiklik yapılacaktır. Yenilenmeyen ek paket ücretlendirmelerine ilişkin herhangi bir revizyon yapılmayacaktır.
Detay
ANA SAYFA