VESTELCELL Servisler

Kalan Sorgulama

Tarife ve paketleriniz kapsamındaki kullanım haklarınızı,

  • 9333’ü arayarak,
  • SES, SMS veya INTERNET yazıp 6888’e göndererek,
  • *124#’yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.
Detay

Fatura Bilgisi

Son döneme ait fatura tutarınızı, son ödeme tarihinizi ve varsa ödenmemiş faturalarınızı öğrenmek için,

  • FATURA yazarak 6888’e gönderebilirsiniz.
  • Bu servisten alınan her bilgi mesajı KDV, ÖİV dahil 0,99 TL olarak ücretlendirilir.
Detay

Güncel Fatura Bilgisi

VESTELCELL hattınıza ait en güncel borç bilginizi öğrenmek için,

  • GUNCEL yazarak 6888’e gönderebilirsiniz.
  • Bu servis ile ses ve SMS kullanımlarınız için son 6 saat, internet için son 12 saat hariç; faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz. Bu tutara sabit ücret, paket ücretleri, tüm vergiler ve indirimleriniz dahildir.
  • Yurtiçinde gerçekleştirdiğiniz güncel sorgulamanız ücretsizdir.
Detay

Arayanı Bil

ArayanıBil servisi sayesinde, telefonunuz kapalıyken, ya da telefonunuz açık olduğu halde aranmak istemediğinizde, sizi kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını telefonunuza gelecek bir kısa mesajla öğrenebilirsiniz.

Detay

Çağrı Yönlendirme

Çağrı Yönlendirme servisi ile size gelen çağrıları istediğiniz zaman, dilediğiniz numaraya ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz.
Çağrı yönlendirmeyi devreye sokmak / devreden çıkarmak için, telefonunuzla aşağıdaki prosedürü yerine getirmeniz yeterli.
0XXX YYY YY YY, çağrıyı yönlendirmek istediğiniz sabit hat ya da cep telefonu numarasını (alan kodu ile birlikte) temsil etmektedir.

Detay

Gizli Numara Engelleme

Sizi gizli numaradan arayanları kolayca engelleyebilirsiniz.

Gizli numaralardan gelen çağrıları engellemek veya alabilmek için*253# tuşlayarak arama yapmanız yeterli.

Servisi aktive etmeniz durumunda gizli numaralardan gelen aramalar size yönlendirilmeyecektir. Gizli numara ile arayan kişiye, sizin gizli numaralardan çağrı kabul etmediğiniz bilgisi verilecektir. *253# tuşlayarak arama yaptığınızda, gizli numaralardan çağrı engelleme servisi mevcut durumunu değiştirecek (aktif ise deaktif, deaktif ise aktif olacak) ve telefon ekranınızda ilgili bilgiyi görebileceksiniz.

Detay

Ayarları Yükle

Telefonunuzun desteklediği ayarları tek seferde alabilmek için telefonunuzdan *999# tuşlayabilir veya AYAR yazarak 9999'a kısa mesaj ile gönderebilirsiniz. *999# tuşlandığınızda telefonunuzun marka ve modeli sistemde tanımlı ise marka ve model bilgisi telefon ekranında görüntülenir ve ayarlar "Servis Ayar" başlığı ile telefonunuza gönderilir. Telefonunuz sistemde tanımlı değil ise manuel ayar kodları SMS ile telefonunuza gönderilir. Servisten alınan bütün ayarlar ücretsizdir.

Detay

Yurt Dışı Veri Hizmeti Durdurma Servisi

Değerli Müşterilerimiz, 1 Aralık 2017 tarihinden itibaren Yurt Dışı Veri Hizmeti Durdurma Uygulamasına ilişkin güncellemeler yapılmıştır.

Kurul kararı neticesinde müşteriler tarafından aksi tercih edilmedikçe, yurt dışı paket aşımı veya paketsiz internet kullanım ücretleri toplamı vergiler dahil 250 TL’ye ulaştığında yurt dışı internet erişimi sonlandırılacaktır. Tüm faturalı bireysel müşterilerimiz için durdurma limiti otomatik tanımlanacaktır.

Detay
ANA SAYFA