Sık Sorulan Sorular

Neden Vestelcell?

Vestelcell'e gelerek avantajlı fiyatlarla cep telefonu tarifelerini kullanan müşterilerimiz, VESTEL markalı ürünlerde geçerli olan indirim kodlarıyla evlerinin ihtiyaçlarını da avantajlı bir şekilde satın alabiliyorlar. Üstelik VESTEL’in VESTELCELL abonelerine özel ayrıcalıklı dünyasına da ilk adımlarını atmış oluyorlar.

Detay

Faturalı Hat Nedir?

Bir fatura dönemi boyunca yapacağınız konuşma, göndereceğiniz sms ve kullanacağınız internet vb. harcama tutarlarını faturada gördükten sonra ödeyebildiğiniz abonelik türüdür.

Detay

Tarife, Paket, Kampanya ve Taahhüt vermek nedir?

Genelde uzun süreli geçerlilikleri vardır. Sık sık değişmezler. Kampanya: Belirli bir süre içinde, belirli şartlar/kurallar çerçevesinde müşterilerin mevcut tarifeleri dışında daha avantajlı ücretlendirmelerine olanak sağlayan kurgulara kampanya denir.

Detay

Faturalı Hat Vergileri Nelerdir?

Yeni bir faturalı hat aldığınızda, hattınıza kullanımlarınız haricinde yansıtılacak olan hat açılış vergileri:

  • Yeni hat açılışlarında 86 TL tutarındaki İlk Tesis Özel İletişim Vergisi ile 34,15 TL tutarındaki Telsiz Ruhsatname Ücreti ve 34,15 TL tutarındaki Telsiz Kullanma Ücreti 12 taksitte faturanıza yansıtılır.
Detay

Nasıl ek paket satın alabilirim?

Satın almak istediğiniz paketi; SMS yoluyla, Online İşlemler Menüsünden veya VESTELCELL Müşteri Hizmetleri’nden alabilirsiniz.

Detay

Başka operatör kullanıcısıyım, numaramı taşıyarak VESTELCELL’e geçebilir miyim?

Evet, numara taşıma işlemi için VESTEL noktalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Detay
ANA SAYFA